(04.2016) Spotkanie z literaturą dziecięcą, ilustracją i sztuką w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Radomiu.


Zapraszamy na spotkanie z literaturą dziecięcą, ilustracją i sztuką w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Radomiu.

Pod hasłem „BookStwory” otwieramy dla Was przestrzeń czytelni, którą „zamieszkują” piękne, mądre i interesujące książki. Na początku wkroczymy do świata wyobraźni pełnego niezwykłych istot, które poznamy dzięki publikacji Wydawnictwa Dwie Siostry „Tam, gdzie żyją dzikie stwory”. Narysowana przez Maurice’a Sendaka opowieść stała się klasykiem literatury amerykańskiej – do dziś sprzedanych zostało 19 milionów egzemplarzy tej książeczki na świecie. Poznajmy i my ten magiczny świat, a następnie stworzymy swój własny podczas warsztatów plastycznych.
Zapraszamy rodziców z dziećmi (w wieku od 3 do 8 lat) 17 kwietnia lub 24 kwietnia o godzinie 12.00. Koszt uczestnictwa całej rodziny w warsztatach to 8 zł (maksymalnie 5 osób). Obowiązują zapisy pod numerem telefonu (48) 383 60 77, (48) 386 16 60 lub e-mailowo: edukacja@elektrownia.art.pl.

 
ZOBACZ SPOT REKLAMUJĄCY WARSZTATY